Mitsubishi Electric klima uređaj Kirigamine Style MSZ-LN50VG(B)/MUZ-LN50VGID EK000236062
Više saznaj ovdje.
Cijena
Mitsubishi Electric Kirigamine Style 5.0 kW onyx crni - MSZ-LN50VGB/MUZ-LN50VG ...  Saznaj više
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mitsubishi Electric Kirigamine Style 5.0 kW onyx crni - MSZ-LN50VGB/MUZ-LN50VG
Učin hlađenja (kW) 5,0Učin grijanja (kW) 6,0
Energetski razred A+++Veličina prostora (m2) 46 - 55
Ovaj model snage 5.0 kW idealan je izbor za prostorije veličine do 55 m².
Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Style 5.0 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-LN50VGB, vanjske jedinice MUZ-LN50VG, infracrvenog daljinskog upravljača i WiFi upravljačkog modula.
Tehničke karakteristike
Radna tvar R32
Raspon rashladnog učina (kW) 1,0 - 6,0
SEER / Energetski razred HL 8,5 / A+++
God. potrošnja hlađenje (kWh) 205
Raspon učina grijanja (kW) 1,0 - 8,2
SCOP / Energetski razred GR 4,6 / A++
God. potrošnja grijanje (kWh) 1369
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 307×890×233
Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 27/46
Razina buke - grijanje UJ (dBA) 25/47
Wi-fi Wi-fi ugrađen
Dodatne opcije i-see senzor
Dodatni filter Plasma filter
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 714×800×285
Težina vanj. jed. (Kg) 40
Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
Maksimalna duljina cijevi (m) 20
Maksimalna vis. razlika (m) 12
Napon priključka 230 V / 50 Hz
PREUZMITE UPUTSTVA ZA KORIŠTENJE (PDF)
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Mitsubishi Electric
Jamstvo 3 god
Boja Crna
Učinak grijanja 6 kW
Učinak hlađenja 5 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 36 do 50 m2
Energetski razred grijanja A++
Energetski razred hlađenja A+++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 8.5
SCOP koeficijent 4.6
Nominalna ulazna snaga hlađenja 5 kW
Područje rada u modu grijanja -15≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -10≤T≤46°C
Promjer cijevi tekuće faze 1/4"
Promjer cijevi plinske faze 3/8"
Max. dužina cijevi 20 m
Max. visinska razlika 12 m
Prednapunjena dužina cijevi 7 m
Nadopuna rashladnog medija 20 g/m
Razmak nosača vanjske jedinice 500 mm